Umorismo

Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
instagram.com/ermalmamaqiofficial/
itchannel.org/usname-ErmalMamaqiOfficial
soundcloud.com/ermal-mamaqi

Commenti

 1. Erind Sykja

  Erind Sykja

  Giorno fa

  Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..

 2. L Sali

  L Sali

  2 giorni fa

  Shume po folka kjo rita emision pldh

 3. andryisa anisa

  andryisa anisa

  2 giorni fa

  😍😘🤩

 4. lusinda likaj

  lusinda likaj

  2 giorni fa

  Hahaha te medhaja te dyja. . .

 5. Margarita Maga

  Margarita Maga

  3 giorni fa

  Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

 6. FOR LIFE

  FOR LIFE

  3 giorni fa

  PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.

 7. FOR LIFE

  FOR LIFE

  3 giorni fa

  PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.

 8. Lori Cardi

  Lori Cardi

  3 giorni fa

  Te ftuar sh interesant

 9. Albanian forever

  Albanian forever

  3 giorni fa

  Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo

 10. Tony Tony

  Tony Tony

  3 giorni fa

  Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.

 11. Irma Gjeka

  Irma Gjeka

  4 giorni fa

  Te lumt goja rita je e madhe

 12. Diara araid

  Diara araid

  4 giorni fa

  Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋

 13. namesurname86

  namesurname86

  4 giorni fa

  Simbolet e baxhellerise

 14. Amir Gashi

  Amir Gashi

  4 giorni fa

  o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒

  • Marda En

   Marda En

   3 giorni fa

   +Amir Gashi ma ha mutin

  • Amir Gashi

   Amir Gashi

   3 giorni fa

   Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣

  • Marda En

   Marda En

   3 giorni fa

   Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur

  • Marda En

   Marda En

   3 giorni fa

   Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote

  • Amir Gashi

   Amir Gashi

   3 giorni fa

   Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉

 15. Sara Kara

  Sara Kara

  4 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂

 16. Shyhrete Racaj

  Shyhrete Racaj

  4 giorni fa

  Wowww👑👑👑

 17. Jona Shehu

  Jona Shehu

  4 giorni fa

  ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️ Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !

 18. Arthur Bregu

  Arthur Bregu

  4 giorni fa

  Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

 19. Lushe Fistaj

  Lushe Fistaj

  4 giorni fa

  Shum te mira te dyja jeni perfete

 20. L. Kastrati

  L. Kastrati

  4 giorni fa

  „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

 21. Qendtesa Gashi

  Qendtesa Gashi

  4 giorni fa

  E adhuroj rita latin pik

 22. Ivy Vulaj

  Ivy Vulaj

  4 giorni fa

  Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

 23. Iva Cakani

  Iva Cakani

  4 giorni fa

  Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

 24. Rexhepi Dardan

  Rexhepi Dardan

  4 giorni fa

  Bash dyat LAVIRE

 25. Elona Vasha

  Elona Vasha

  4 giorni fa

  Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe

 26. New York NY

  New York NY

  4 giorni fa

  What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !

  • Albanian forever

   Albanian forever

   3 giorni fa

   Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao

 27. Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  4 giorni fa

  Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur

 28. 1CssTeam

  1CssTeam

  4 giorni fa

  si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin

 29. tony aiii

  tony aiii

  4 giorni fa

  Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi. shemtira, kurva, morracake etj!

  • Ivy Vulaj

   Ivy Vulaj

   4 giorni fa

   Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past

 30. Fesal Imeri

  Fesal Imeri

  5 giorni fa

  Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.

 31. Paola Mezini

  Paola Mezini

  5 giorni fa

  😂👏💐

 32. ana selimi

  ana selimi

  5 giorni fa

  jeni shum te mira ❤❤❤

 33. B-Mix Channel

  B-Mix Channel

  5 giorni fa

  shum te tharta te dyjat

 34. AMF Gang

  AMF Gang

  5 giorni fa

  dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon

 35. Mirlind Lindi

  Mirlind Lindi

  5 giorni fa

  Rac orospejash te2 ja...

 36. the frolicone

  the frolicone

  5 giorni fa

  Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑

  • Nevila L

   Nevila L

   5 giorni fa

   +Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...

  • Autumn Rain

   Autumn Rain

   5 giorni fa

   the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee

 37. Aulona au

  Aulona au

  5 giorni fa

  👎🏻

 38. Angela Bianca

  Angela Bianca

  5 giorni fa

  Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

  • ann ann

   ann ann

   4 giorni fa

   Tek bsb tiranee me duket

 39. julinda helmi

  julinda helmi

  5 giorni fa

  E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

 40. Mikaela Kola

  Mikaela Kola

  5 giorni fa

  Nëne e Bije Dy mrekulli. Zoti ju bekoft te dyjave.

 41. serxho.kashoti sergio

  serxho.kashoti sergio

  5 giorni fa

  Yjeee 🔥🔥

 42. Egzon Veliu

  Egzon Veliu

  5 giorni fa

  Shum funny hahah

 43. Savage Beast

  Savage Beast

  5 giorni fa

  Khuu pom shkoika nerva rita shum

 44. Xhesi Xhan

  Xhesi Xhan

  5 giorni fa

  jeni ma te mirat

 45. Gjergj Kastrioti

  Gjergj Kastrioti

  5 giorni fa

  Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?

 46. convicted thug

  convicted thug

  5 giorni fa

  Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre

  • Edlira Lleshi

   Edlira Lleshi

   5 giorni fa

   Jemi te super te dyja

 47. Gentjana Ndreca

  Gentjana Ndreca

  5 giorni fa

  Brravo Rita ❤️

 48. Kliti Boston

  Kliti Boston

  5 giorni fa

  Dy kurvat

 49. Ina Kastrati

  Ina Kastrati

  5 giorni fa

  U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍

 50. Marigona Qollaku

  Marigona Qollaku

  5 giorni fa

  zemer zemer 😘😘😘😘

 51. unik klasik

  unik klasik

  5 giorni fa

  Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu

 52. Anton Sokoli

  Anton Sokoli

  5 giorni fa

  A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca

 53. Renxho Auto Renxho Auto

  Renxho Auto Renxho Auto

  5 giorni fa

  o ermal me ne fund e ftove rozen

 54. Florid Sinani

  Florid Sinani

  5 giorni fa

  Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt

 55. Anjeza Tana

  Anjeza Tana

  5 giorni fa

  Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen

 56. Albana Cani

  Albana Cani

  5 giorni fa

  Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐

 57. Gjezahir Muja

  Gjezahir Muja

  5 giorni fa

  Jeni shume te mira te dyja

 58. mondi fecka

  mondi fecka

  5 giorni fa

  Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.

 59. favVideos ALB

  favVideos ALB

  5 giorni fa

  Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜

 60. ILirida Hoxha

  ILirida Hoxha

  5 giorni fa

  😂😂😂

 61. Ami jon

  Ami jon

  5 giorni fa

  Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.

  • olaa Xh.

   olaa Xh.

   5 giorni fa

   Po

 62. Ada Ada

  Ada Ada

  5 giorni fa

  jo po ta dini si jemi ne vlonjatet

 63. Denisa Kapaj

  Denisa Kapaj

  5 giorni fa

  Shum bukur emisioni me Riten e Rozen

 64. aurora 31

  aurora 31

  5 giorni fa

  Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 65. Stella Stellou

  Stella Stellou

  5 giorni fa

  Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

 66. yuli gagarin

  yuli gagarin

  5 giorni fa

  Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

 67. Valbon Elezi

  Valbon Elezi

  5 giorni fa

  ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!

 68. Iam Greta

  Iam Greta

  5 giorni fa

  kush shan e ka nga zilia kto jan adhurim mendje e hapur❤👐🙏

  • Redi London

   Redi London

   4 giorni fa

   Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe

 69. Butrint Imeri

  Butrint Imeri

  5 giorni fa

  Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

 70. receta gatimi cooking

  receta gatimi cooking

  5 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍

 71. jani gjermani

  jani gjermani

  5 giorni fa

  Mbush emisionet me baxhella

  • lule lulee

   lule lulee

   5 giorni fa

   Hahahahhah

 72. Elona Elona

  Elona Elona

  5 giorni fa

  Super Rita Roza

 73. Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  5 giorni fa

  Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️

 74. Jamune Vet

  Jamune Vet

  5 giorni fa

  Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.

 75. Armandskurani Skurani

  Armandskurani Skurani

  5 giorni fa

  Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄

 76. djali Ezmer

  djali Ezmer

  5 giorni fa

  O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto

  • Melisa Ameti

   Melisa Ameti

   4 giorni fa

   Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka

  • its me every day!

   its me every day!

   5 giorni fa

   Sidomos Roza

 77. Denisa Kapaj

  Denisa Kapaj

  5 giorni fa

  😍😍😍😍

 78. MBmk lovefamily

  MBmk lovefamily

  5 giorni fa

  😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

 79. Dona K.

  Dona K.

  5 giorni fa

  hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

 80. Vjola Qyra

  Vjola Qyra

  5 giorni fa

  Jeni adhurimmmm .... Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍

  • Νορι Κριπα

   Νορι Κριπα

   3 giorni fa

   +Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam

  • djali Ezmer

   djali Ezmer

   5 giorni fa

   Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..

  • Vjola Qyra

   Vjola Qyra

   5 giorni fa

   +djali Ezmer nuk je i detyruar zotri

  • djali Ezmer

   djali Ezmer

   5 giorni fa

   Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit

  • Vjola Qyra

   Vjola Qyra

   5 giorni fa

   +djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.

 81. FlørąN Flora

  FlørąN Flora

  5 giorni fa

  Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet

 82. Prinss Timmyy

  Prinss Timmyy

  5 giorni fa

  AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤

  • Denisa Kapaj

   Denisa Kapaj

   5 giorni fa

   E ke kuptuar gabim se kishte per racizem

  • Juela Jui

   Juela Jui

   5 giorni fa

   E paske kap muhabetin me sa duket 🙄

 83. Creative destruction Pro player mobile

  Creative destruction Pro player mobile

  5 giorni fa

  Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

 84. Kuriozitete & Fakte

  Kuriozitete & Fakte

  5 giorni fa

  Përshëndetje gjithëve, unë jam një ITchannelr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve itchannel.org/canal/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA

  • Erione kote fare Sulejmani

   Erione kote fare Sulejmani

   5 giorni fa

   Me të mirat

  • Nesi Gaming

   Nesi Gaming

   5 giorni fa

   Kuriozitete & Fakte ok

  • Kuriozitete & Fakte

   Kuriozitete & Fakte

   5 giorni fa

   +Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti

  • Nesi Gaming

   Nesi Gaming

   5 giorni fa

   Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don

Prossimi video